Ford Transit Connect, "Kuzey Amerika Yılın Ticari Aracı" ödülünü aldı.
Türkiye'nin gururu ödüle doymuyor. Ford Transit Connect, Detroit Otomobil Fuarı'nda North American Truck of the Year (Kuzey Amerika Yılın Ticari Aracı) ödülüne layık görüldü.

Türkiye'nin gururu Transit Connect, Türkiye'de ilk üretildiği yıl, Avrupa'da aldığı Van of The Year -2003 (Yılın Ticari Aracı) ödülünün ardından, Amerika'ya ihraç edildiği ilk yılda, bu ödül ile Amerika'daki başarısını kanıtlamış oldu. 

Türkiye'de üretilip, Avrupa'da satışa sunulduğu 2002 yılında Van of the Year-2003 (Yılın Ticari Aracı) ödülünü alan ve üretildiği yıllar içerisinde bir çok ödül daha almayı başaran Ford Transit Connect, Kuzey Amerika pazarına girer girmez North American Truck of the Year (Kuzey Amerika Yılın Ticari Aracı) ödülünü alarak 50. yılını kutlayan ve üst üste sekiz kez Türkiye?nin en çok tercih edilen markası olan Ford Otosan?a gurur üstüne gurur yaşattı. 

North American Truck of the Year (Kuzey Amerika Yılın Ticari Aracı) inovasyon, tasarım, güvenlik, yol tutuş, sürüş özellikleri ve hacim gibi disiplinler göz önüne alınarak Amerika ve Kanada'dan 49 kişilik jürinin oylarıyla seçildi. Ford Transit Connect bütün bu disiplinlerde rakiplerini geride bırakarak ödülü elde etti.

 
  ADRES: Modern San. Sit. D100 Yan Yol No: 3 MNG Kargo Yanı Adapazarı / Sakarya
TELEFON: 0 264 2910817
GSM: 0 532 2404125
E - POSTA: bilgi@otoherford.com
E - POSTA 2: otoherford@hotmail.com